(+34) 91 125 0290
EspañolEnglishPolskie CorreoAñadir a Favoritos
 
 
Doradcy międzynarodowi
 
   
 

Prawo podatkowe i rachunkowość

Prawo podatkowe i rachunkowość

Codzienne funkcjonowanie  firmy wymaga dużego zaangażowania w kwestie związane z prawem podatkowym i rachunkowością, zwłaszcza w kontekście umiędzynarodowienia firmy, które mogą w skuteczny sposób odwracać uwagę firmy od założonych celów biznesowych.

Ponadto, bez doglębnej znajomości legislacji w zakresie prawa podatkowego i rachunkowości w przedsiębiorstwie, które w dodatku często ulegają zmianom, trudno jest sprostać wszystkim niezbędnym wymogom.

Aby firmy skoncentrowały się przede wszystkim na rozwoju swojej działalności gospodarczej i równocześnie wywiązywały się ze swoich obowiązków nakreślonych przez prawo, firma doradcza Kento Consulting o profilu międzynarodowym oferuje swoim klientom usługi z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości, odpowiadającymi ich wymaganiom i potrzebom.

Mając w swoim zespole osoby posługujące się językami obcymi, przede wszystkim angielskim, niemieckim, francuskim i polskim, Kento Consulting moze zaoferować usługi firmom zagranicznym, które chcą rozpocząć działalność biznesową w Hiszpanii lub w innym kraju, zwłaszcza w Niemczech, Włoszech, Francji i Polsce.

 

UDZIAŁ
Agregar a FacebookAgregar a TwitterAgregar a Google+Agregar a LinkedinAgregar a DiggIt!Agregar a MeneameAgregar a RedditAgregar a BlogmarksAgregar a Favoritos
 
 
 
© 2015 Kento Consulting & Services
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Informacja prawna
STRONA GŁÓWNA | KENTO CONSULTING | USŁUGI | AKTUALNOŚCI | KONTAKT