(+34) 91 125 0290
EspañolEnglishPolskie CorreoAñadir a Favoritos
 
 
Doradcy międzynarodowi
 
   
 

Zakładanie firmy w Hiszpanii i za granicą

Zakładanie firmy w Hiszpanii i za granicą

Założenie firmy we własnym kraju jest często, i dla wielu ludzi, skomplikowanym biurokratycznie procesem, gdzie najmniejszy brak znajomości legislacji i odpowiednich procedur może oznaczać nie tylko straty finansowe, ale również stratę czasu. Dodatkowo, otwarcie firmy lub jej oddziału/filii za granicą oznacza często nieznajomość rynku, jego kultury biznesowej i języka.

Mając świadomość, że prowadzenie biznesu za granicą stanowi duże wyzwanie dla niejednej firmy, w firmie doradczej Kento Consulting mamy ekspertów z dużym doświadczeniem międzynarodowym, jak również współpracujemy z ekspertami w innych państwach, takich, jak Niemcy, Włochy, Francja, Hiszpania i Polska.

Dzięki międzynarodowej sieci współpracowników jesteśmy w stanie wesprzeć jakąkolwiek inicjatywę biznesową, jaką firmy hiszpańskie planuja zrealizować za granicą a firmy z innych krajów w Hiszpanii.

W tym kontekście oferujemy doradztwo prawne i podatkowe, dzięki któremu staje się możliwe osiągnięcie sukcesu biznesowego o zasięgu międzynarodowym.

UDZIAŁ
Agregar a FacebookAgregar a TwitterAgregar a Google+Agregar a LinkedinAgregar a DiggIt!Agregar a MeneameAgregar a RedditAgregar a BlogmarksAgregar a Favoritos
 
 
 
© 2015 Kento Consulting & Services
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Informacja prawna
STRONA GŁÓWNA | KENTO CONSULTING | USŁUGI | AKTUALNOŚCI | KONTAKT