(+34) 91 125 0290
EspañolEnglishPolskie CorreoAñadir a Favoritos
 
 
Doradcy międzynarodowi
 
   
 

Wsparcie logistyczne ekspansji międzynarodowej

Wsparcie logistyczne ekspansji międzynarodowej

Kryzys gospodarczy kilku ostatnich lat spowodował wyraźne zmiany w planowaniu biznesu wielu firm, zarówno hiszpańskich, jak i z innych krajów. Wiele z nich zdało sobie sprawę, że bez umiędzynarodowienia firmy nie tylko nie bedą się rozwijać, ale również istnieje ryzyko, że przestaną istnieć.

Dzięki otwarciu się na rynki zagraniczne wiele z tych firm mogło rozwinąć biznes, osiągając często sukces, jakiego wcześniej nie znały w przeszłości.

W Kento Consulting wiemy dobrze, że sukces ten jest często rezultatem wielu działań promocyjnych i marketingowych, bez których byłoby trudno wprowadzić produkt i markę na dany rynek zagraniczny.

Mają na uwadze duże znaczenie tych działań, oferujemy naszym klientom wsparcie w działaniach promocyjnych firmy, takich jak, np. przygotowanie stoiska wystawienniczego na międzynarodowych targach, zorganizowanie spotkań typu match-making z potencjalnymi klientami, opracowanie i dyfuzja artykułów promocyjnych w odpowiednio dobranych mediach, itp.

UDZIAŁ
Agregar a FacebookAgregar a TwitterAgregar a Google+Agregar a LinkedinAgregar a DiggIt!Agregar a MeneameAgregar a RedditAgregar a BlogmarksAgregar a Favoritos
 
 
 
© 2015 Kento Consulting & Services
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Informacja prawna
STRONA GŁÓWNA | KENTO CONSULTING | USŁUGI | AKTUALNOŚCI | KONTAKT