(+34) 91 125 0290
EspañolEnglishPolskie CorreoAñadir a Favoritos
 
 
Doradcy międzynarodowi
 
   
 

Opracowanie analiz rynku z różnych sektorów gospodarki

Opracowanie analiz rynku z różnych sektorów gospodarki

Opracowanie ogólnych lub sektorowych analiz rynku to jedna z usług, jakie oferuje swoim klientom międzynarodowa firma doradcza Kento Consulting.

Aby internacjonalizacja firmy stała sie sukcesem, nie wystarczy założenie działalności gospodarczej w obcym państwie i dysponowanie odpowiednimi środkami finansowymi i kadrowymi. Otwarcie firmy za granicą wymaga, przede wszystkim, pogłębionej znajomości rynku, tak, żeby oferta produktów i usług, którymi dysponujemy mogła konkurować z ofertą obecną już na rynku. 

Podczas badania rynku zgodnie z potrzebami klienta, poddaje się analizie i ewaluacji możliwości, jakie oferuje dany rynek, jak rownież określa jego właściwości, które mogą mieć wpływ na prowadzenie biznesu w danym kraju.

Analiza rynku pozwala na wyjaśnienie ewentualnych wątpliwości, jakie dana firma może mieć w związku z decyzją wejścia na dany rynek, oraz pozwala odpowiedzieć na pytania typu: mamy odpowiednią ofertę handlową, adekwatną na dany rynek? Możemy konkurować naszymi produktami lub usługami? Kto jest naszą największą konkurencją na danym rynku? Musimy zmienić politykę cenową, aby być konkurencyjni? Istnieje na danym rynku odpowiednia sieć dystrybutorow? Potrzebujemy lokalnych wspólników?, itp.

UDZIAŁ
Agregar a FacebookAgregar a TwitterAgregar a Google+Agregar a LinkedinAgregar a DiggIt!Agregar a MeneameAgregar a RedditAgregar a BlogmarksAgregar a Favoritos
 
 
 
© 2015 Kento Consulting & Services
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Informacja prawna
STRONA GŁÓWNA | KENTO CONSULTING | USŁUGI | AKTUALNOŚCI | KONTAKT