(+34) 91 125 0290
EspañolEnglishPolskie CorreoAñadir a Favoritos
 
 
Doradcy międzynarodowi
 
   
 

AKTUALNOŚCI

Nowa strona Kento Consulting Doradcy miêdzynarodowi
30-10-2015
Nowa strona Kento Consulting Doradcy miêdzynarodowi
najlepszą wizytówką naszej firmy doradczej i jej usług

W Kento Consulting Doradcy międzynarodowi cieszymy sie, że możemy Państwu zaprezentować naszą nową stronę internetową!

Dzięki nowej stronie chcemy przedstawić naszą firmę doradczą i usługi, jakie świadczymy naszym klientom na arenie międzynarodowej, zarówno tym, którzy chcą inwestować w Hiszpanii i w tym kraju prowadzić swój biznes, jak i tym, którzy chcą realizować swój pomysł na biznes za granicą.

Nasza strona internetowa jest wizytówką naszego biura w Madrycie, znajdującego się na ul. Castello, 82 i jej zadaniem jest nie tylko przedstawienie zakresu usług, jaki oferujemy w ramach naszej oferty, ale również informowanie naszych klientów na temat aktualności związanych z tematyką, w zakresie której działa, czyli doradztwo fiskalne, prawo pracy, księgowość, badanie rynku, zakładanie działalności gospodarczej za granicą, poszukiwanie wspólników, czy wsparcie logistyczne związane z handlem zagranicznym.

W przygotowaniu jest również mobilna wersja naszej strony internetowej. Poinformujemy Państwa, jak tylko będzie dostępna.

UDZIAŁ
Agregar a FacebookAgregar a TwitterAgregar a Google+Agregar a LinkedinAgregar a DiggIt!Agregar a MeneameAgregar a RedditAgregar a BlogmarksAgregar a Favoritos
 
 
 
© 2015 Kento Consulting & Services
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Informacja prawna
STRONA GŁÓWNA | KENTO CONSULTING | USŁUGI | AKTUALNOŚCI | KONTAKT